Regrese

 
Co jsou regrese?

Je to sezení, které Vás otevře vašemu vlastnímu nitru. Dává odpovědi na otázky, kde, jak, a za jakých okolností vznikají ve vašem životě traumata, bloky a problémy. Dokáže jít až k samotným kořenům problémů, to znamená k prvotní příčině. Pro ty odpovědi si jdete za mé pomoci  Vy sami, a Vy sami si na ně v regresi i odpovíte. Já jsem jen pouze Váš průvodce, neposuzuji, nedomnívám se, nekritizuji, ani nevytvářím příběhy za Vás. Po rozklíčování důležitých vzpomínek Vám jen pomůžu vše přijmout, zpracovat, pročistit a propustit. Abyste už dál nemuseli být uvězněni ve své minulosti, a mohli jít svým životem dál. 

Prvotní příčina každého problému, ať fyzického či psychického, je ukryta v podvědomí, a většinou spadá do období Vašeho prenatálu, či raného dětství, ale možná i dál ve vaší minulosti. "Jak si mám vybavit, co jsem prožíval/a u mámy v bříšku?" říkáte si? Regresí si to snadno vybavíte. Buněčná paměť je jako harddisk v PC. Neomylně nahrává všechna data, každou vteřinu Vašeho života. Záznamy krásné, radostné, ale i ty nepříjemné, bolestné, které bychom nejraději ze své paměti vymazali. Záznamy ze všech minulých životů, ať už na ně věříte, či ne.

Dovedete si představit, kolik si naše duše nesou traumat, křivd, zrad, ublížení, bolesti, smutku...? Jak nás tato podvědomá traumata ovlivňují i v současnosti? Dobrá zpráva je, že s tím vším se dá krásně pracovat. A regrese je na to velmi účinná metoda, která pracuje velmi jemně, šetrně, a přesto velice účinně. A když si kousek po kousku zpracováváme vše, co nás trápí,  tělu i duši se uleví, a do našeho života se vrátí radost, klid, a naplnění… 

Slovo regrese = zpět, zpětný, zpátečný. Jejím úkolem však není utápět se v minulosti. Do minulosti si jdete především pro příčinu, pro pochopení, co Vám daná situace zrcadlí, co si z ní máte vzít, a v čem se z ní poučit.  

Regrese není hypnóza, vše si plně uvědomujete, a na vše si po skončení pamatujete. "Je to povídání se zavřenýma očima" .