Metoda Acces Bars

 

Rádi byste pro sebe také uměli uvolnit přebytečné, nahromaděné, neodbytné, někdy i negativní, nepříjemné myšlenky, emoce, pocity, vzorce myšlení a mentální programy, které Vás v životě ovlivňují, o kterých kolikrát i víte, ale nedaří se Vám se jich zbavit, uvolnit je z vašeho podvědomí...a zažívat tak v životě více klidu, pohody, radosti, spokojenosti, a mít čistou hlavu, když jdete večer spát...?

Access Bars® je velice příjemná metoda, při které právě dochází k uvolňování myšlenek, pocitů a emocí, které nám způsobují napětí a stres. Kdy lehkými doteky na 32 bodech na hlavě, uvolňujeme toto napětí, a tak získáme čistou hlavu, a více prostoru a uvolnění v těle, a tím dochází k příjemným pocitům klidu, míru a lehkosti.

Bars umožňuje nastartovat samoléčebné procesy těla, odbourat únavu, migrénu, úzkosti, strachy, fobie, zlepšit kvalitu spánku; pomáhá při lehčích, ale mnohdy i těžkých životních, traumatizujících situacích, uklidňuje hyperaktivní děti, rozpouští poruchy učení z  různých disfunkcí mozku, vede k celkovému vnitřnímu uklidnění, zharmonizování, a k osobnímu rozvoji.

Uvolněním stresu dopřáváme tělu klid a harmonii. Opakování procesu odbourává více a více myšlenek, vzorců, programů,pocitů a emocí, které nás v životě omezují. Dodává více radosti a lehkosti do našeho života. Když je tělo v klidu, máme více energie a jsme schopni více vnímat, co se s námi děje - co nám dělá dobře, co pro nás funguje, a co ne. Co když je skutečně možné, přinést do našich životů radost a lehkost? Vyberete si to pro sebe...?

Pravdou je, že každá volba, kterou jsme kdy v minulosti udělali, vytvořila to, co žijeme dnes, ve své současnosti...A pokud pro nás dnes, nějaká oblast našeho života nefunguje, jak bychom si přáli. Tak pokud dnes změníme  naši volbu, vybereme si pro sebe jinou možnost, než jakou jsme si pro sebe vybírali dosud, můžeme tím změnit svou budoucnost...

 

Co když je právě nyníuž  čas dovolit si přijímat...odstranit limity a otevřít se všem možnostem, které si dokážeme ve svém životě představit.Víme, že s BARsy je každý z vás schopen se zbavit problémů, stresů a začít se víc bavit, více se smát a užívat si život naplno. Nejlepší a nejjednodušší způsob, jak tohle zjistit, je vyzkoušet  ACCESS BARS® na vlastní kůži, přijít na sezení, anebo se přihlásit rovnou na kurz, tak jak jsem to udělala já...kde se tuto jednoduchou metodu naučíte. 

Co kdyby zítřek mohl být začátek něčeho jiného, nového...?

Co kdyby se již zítra cítil někdo z vašich blízkých lépe?

Co kdyby již zítra byl život dalšího člověka mnohem příjemnější?