Terapie Duše
 
 
Zbavte se toho co Vás trápí jednou pro vždy!
 
 
 
 
 
Poznejte sami sebe, své podvědomí a jeho programy.
 
Pak můžete propustit vše, co už ve svém životě nechcete a nepotřebujete.
 
Nahlédnout do nitra naší duše přináší rozmotání klubka většiny našich potíží.
 
Co je terapie duše?
 
 
Díky této terapii, si můžete jednou pro vždy odstranit ze svého života to, s čím se potýkáte, co Vás trápí, brzdí  v životě a kvůli čemu nejste šťastní.
 
Je to nejefektivnější forma řešení potíží, se kterou jsem se zatím setkala.
 
Terapie Duše je jemnější forma  regresní terapie.
 
 Při Terapii Duše se dostáváme do Vašeho podvědomí, kde jsou uloženy všechny vzpomínky ze současného života, ale i ze životů minulých. 
 
Za normálních okolností však k těmto vzpomínkám nemáme přístup, protože bychom byli zmatení, nevěděli bychom, kdo jsme, kde jsme, v jaké jsme době…
Díky zpřístupnění vzpomínek z podvědomí nalézáme příčinu problému, se kterým se potýkáte v současnosti, a odstraňujeme ji tak, aby Vám už nebránila prožívat šťastný a naplněný život. 
Na rozdíl od regresní terapie ale není vždy potřeba znovu prožívat všechny bolestivé vzpomínky. Stačí je pouze nalézt a odstranit.
 
Při Terapii jste plně při vědomí, vnímáte mě i okolí. Já Vás terapií provázím, a Vy se mnou po celou dobu terapie komunikujete. Všechno si pamatujete.
Nedostáváte se do stavu hypnózy.
 
 
Poslání terapeuta Duše
 
Osvobozovat Duše od zbytečného utrpení, pomáhat skrze rušení karmických pout, kleteb, slibů a přísah (převážně z minulých životů) .
 
A skrze absolutní odpuštění sobě i druhým pomáhat ke svobodě Duše a otevřenému Srdci tak, aby se každý mohl vrátit sám k sobě, vzít si zpět svou vlastní vnitřní Sílu a být  tak sám sebou. 
 
 Dochází k uzdravení a pochopení na mnoha úrovních. Ať již duchovních,emocionálních, psychických, tak i fyzických  až na úrovni samotné DNA.
 
 
Pro koho  terapie je vhodná 
 
Pro dospělé i děti (cca od 12 let, podle druhu problému )
S mladšími dětmi se pracuje skrze jednoho z rodičů.