Kurzy Access Tělesných procesů

 

Kurzy Access Tělesné procesy jsou krátké 3-hodinové kurzy, na kterých se naučíte jak lépe vnímat své tělo, jak s ním komunikovat, a jak aktivovat samoléčebné procesy v těle.

Procesy, které na kurzech facilituji, jsou velmi jednoduché a naučí se je každý, bez ohledu na předchozí zkušenosti nebo absolvované kurzy. Kurzů se spolu s rodiči účastní často i děti, které to bez problémů zvládají a užívají si to spolu s námi.

Všechny destruktivní myšlenky, prožité pocity a emoce, se ukládají v těle v buněčné paměti. A postupně, časem se začnou projevovat na fyzické úrovni jako stres, napětí, různé intenzity, bolest, až mohou vyústit v nemoc. Psychologové potvrzují, že se do paměti našich buněk přenáší nejenom naše prožitá traumata fyzická či psychická, ale dokonce i traumata našich předků...

 A ať to zní jakkoliv bláznivě, někdy i nevědomě pracujeme dokonce na tom, abychom onemocněli. Protože nám nemoci přináší určité  výhody...třeba chybějící pozornost, péči našich blízkých, či pohodlí a omluvu, že nemusíme vykonávat nějakou činnost...

Tyto procesy jsou energetické - pracují s energií těla 

Cena 3. hodinnového kurzu je 1250.- Kč

Kurz zahrnuje: výklad, výukové materiály- manuál, každý účastník přijme a obdrží sezení tělesného procesu, a certifikát, na jehož základě můžete okamžitě nabízet toto sezení svým klientům.

Máte zájem o konkrétní proces? Nevyhovuje vám termín? Zamluvte si kurz na míru!
Trvání: 3 hod (1 proces)
Investice: 1.250,- Kč, děti do 15 let zdarma