Kurzy Access energetic Facelift

 

 

Pokud aktuálně není vypsán žádný termín kurzu, je možné vypsat kurz dohodou  na základě vašeho zájmu.

 

zde máte videa s ukázkou access energetic facelift:
 
 
 

 

 

Access Energetic Facelift, je jemný, ale dynamický velmi účinný proces těla. Plný vyživující, laskavé péče. Kdy pomocí  jemného doteku rukou na bodech v horní části těla- dekoltu a obličeje, energeticky do hloubky omlazujete obličej a odvracíte proces stárnutí. V celém procesu se jde, ale mnohem dál… Nejen, že tento proces má vliv na samotnou fyzickou stránku obličeje, ale stejný regenerační efekt se děje i ve vašem vnitřním fyzickém těle, na tělesných orgánech. On se i samotný omlazující efekt fyzicky nemusí vždy projevit okamžitě na samotném obličeji, ale může jít nejprve do hloubky vašeho těla k nějakému oslabenému, nemocnému, nebo po operaci, úrazu vnitřnímu orgánu. Rozhodně se ale projeví ve vašem vyzařování, , v pocitu dobité energie, a vašem celkovém držení těla. Ale  i v  tom, jak se projevujete navenek směrem ke svému okolí. A to vše, bez nešetrných zásahů do těla - jako jsou injekce a chirurgickoplastické výkony...

Chcete se tento úžasný a jednoduchý energetický tělesný proces naučit za jediný den, a moci ho i hned používat na svých blízkých a nebo svých klientech?

Pro koho je kurz vhodný? Pro kohokoliv, kdo se rád opečovává, a miluje péči o druhé...všechny, koho zajímá neinvazivní možnost, jak zastavit proces stárnutí, vizuálně, i pocitově omládnout, energeticky dobít baterky...Tato metoda lze používat doma pro vzájemnou osobní péči, ale výborně doplňuje profese jako kosmetička, nebo masér.

Co je skvělé, tato metoda je tak snadná, za jediný den lehce naučitelná, že jí mohou bez problému zvládnout i  děti, které jsou na kurzech velmi vítáné.

Děti navíc mají do 15 let kurz zdarma, pokud přijdou na kurz s platícím dospělým a od 16 - 17let za poloviční cenu.

Cena tohoto certifikovaného kurzu je 5 350.-kč

A po dokončení kurzu získáte okamžité oprávnění tuto metodu používat nejen pro sebe, své blízké, ale i v rámci vašeho businessu.