Access tělesné procesy

 
Velká nabídka úžasných tělesných procesů prohlubujících propojení s tělem a harmonizující tělo a mysl, a jejich regeneraci .
 
Mohu vám nabídnout téměř 70 tělesných procesů Access Consciousness, každý z nich se zaměřuje na jinou rovinu fyzického těla...
 
 
Tělesné procesy harmonizují procesy uvnitř těla, prohlubují spojení s tělem, uvolňují z těla to, co pro tělo nefunguje , co je disfunkční, a podporují a obnovení přirozený samoléčebný proces, čímž posilují imunitu.
 
Vnitřní procesy těla mohou být narušené z mnoha příčin, což je např.:
 
-stres, velké emocionální vypětí, traumata, úrazy, nehody, akutní a chronické nemoci
 
Člověk leží oblečený na lehátku, přikrytý dekou, a v podstatě relaxuje, spoustu mých klientů pravidelně i usíná... jedno sezení, dávání tělesného procesu trvá 50-70 min, u dětí to zpravidla bývá poloviční čas... a já pokládám jemným dotekem na tělo ruce a spouštím energii dle druhu procesu...
Pracovat s tělesnými procesy může úplně každý, bez jakékoliv dřívější zkušenosti, na kurzy mohou přijít i v doprovodu svých rodičů děti (ti mají kurz do 15 let zdarma). A bez problému, během kurzu se vše rychle naučí, a můžete si pak doma spouštět tělesné procesy navzájem, a tak si vzájemně pomáhat k lepšímu zdravějšímu tělu...
 
Některé z nejžádanějších tělesných procesů:
 
 
Migrény, dlouhodobé, chronické a opakující se bolesti hlavy
 
Trápí vás opakující se migrény, nebo chronické bolesti hlavy, z jakýchkoliv příčin?

Rádi byste tyto stavy pro sebe změnili a přivítali ve svém životě více lehkosti, a životní pohody, bez dřívějších omezení...?

Bolesti hlavy může způsobovat více aspektů. Díky prostředkům Access Consciousness je možné eliminovat bolesti hlavy a migrény , nebo v případě opakujících se bolestí a migrén speciálním Procesem pěti kroků pro eliminaci migrén.

MTVSS
 
nastartování a  posílení oslabené, nízké imunity, zvýšení energie v těle, zharmonizování a stabilizování

MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu, je často „nástrojem volby“, který odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Může mít významný vliv na imunitní systém, zvláště když je prováděno na kloubech. MTVSS může být použit zhruba tisíci různými způsoby a pokaždé vytváří jiné možnosti. Aktivujeme MTVSS energie uvnitř svého těla. To jsou všechny způsoby, jakými jste zablokovali své tělo, mysleli jste si, že tato skutečnost je součtem toho co můžete udělat nebo být. 

Tento proces představuje zhruba tisíc věcí. Aktivujeme energie všech témat uvnitř těla. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím si zajistit totální restart v těle.

Tento proces lze provést ve více variantách:

1. MTVSS celého těla, kdy se proces spouští na hlavních kloubech těla

2. Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny)

3. nebo v mnoha dalších variantách, kdy se tento proces spouští přímo na konkrétním místě těla, kde se zrovna nachází konkrétní zdravotní problém...

 

 

Chřipka a rýma

Proces vhodný pro posílení našeho imunitního systému a pro rychlejší uzdravení a obnovení zdraví v případě běžných onemocnění jako rýma, viróza, chřipka, nachlazení, angína...

 

 

Jak na alergií, a co s ní...

Problémy s alergickou reakcí na cokoliv...ať už se jedná o alergie akutní a nebo chronické...

 

 

Jak na vztek a hněv

Tělesný proces, díky kterému můžete z vašeho fyzického těla odblokovat ä uvolnit hněv a vztek, a transformovat těžkosti způsobené situacemi, kdy jste byli vystaveni hněvu a vzteku jako malí, které jsou uloženy ve vašich buňkách.

Kolik pohodlí a radosti je možné nastolit ve vašem životě díky tomuto účinnému tělesnému procesu?

 

Plodnost

Tento tělesný proces podporuje plodnost a zároveň nastartování nových možností, kdy se už založení rodiny zdálo mnohdy z lékařského pohledu nemožné...

Chcete přivítat něco nového ve svém životě?
Máte problém otěhotnět?
Tento proces podporuje schopnost tvořit a také odstraňuje přesvědčení, která klientům nedovolují vybrat si roli rodiče nebo přijít do jiného stavu.

 

 

Navrácení radosti z vlastního těla

Speciálním tělesným procesem Access Consciousness®, který umožňuje užívat si více s naším fyzickým tělem a odemknout a transformovat tíhu, která je uzamčena v našich buňkách.

Objevte nyní a navždy jedinečný způsob, jakým tento tělesný proces  vrací radost a lehkost z vašeho těla a ve vašem těle, do vašeho života. Není právě tohle, po čem všichni toužíme?

 

Obnova radosti v životě

prožívání radosti, a dovolení si pocitů z radosti

Tělesný proces, který přináší obnovení pocitů radosti ze života.Chcete opět ve svém těle zažívat větší pohodu a radost?Co si vyberete pro své tělo?

 

Circuitry
 
tento proces je vhodný pro všechny, kteří utrpěli úraz, tělesné trauma,nebo prošli chirurgickým zákrokem, kdy se pomáhá obnovit tok energie v těle, v oblastech, kde byla energie oslabena nebo přerušena.Přináší velké změny i lidem, kteří absolvovali jakýkoli chirurgický zákrok, kdy na základě řezu na kůži došlo k poškození obvodů na těle. Tyto poškozené a neaktivované obvody jsou to, co způsobuje, že si tělo drží obtíže.
 
Detox
 
Pomáhá odstranit z těla toxické látky, ať už se jedná o cokoliv. Škodlivé účinky amalgámů používaných při dentálních zákrocích, toxické součásti očkování a další látky, které se v těle vyskytují a tělo je není schopno vyloučit běžnou eliminací, takže způsobují potíže, mohou být odstraněny tímto procesem.
 
Zero sum of trauma
 
proces, který pomáhá v případech, kdy tělo prošlo traumatem,  a nebo stále je traumatizováno, z různých příčin 
úraz, nehoda, operace, stres, zneužívání
 
 
Bolest
co s ní...
proces, který umožňuje mít více vědomí svého těla, propojení se svým tělem, odstraňuje naše rozličné úhly pohledů, které jsme přijali za své, uvolňuje intenzitu v těle...
Cítíte v těle bolest? Jste zvyklí ji zahánět prášky nebo obcházíte lékaře, aby našli příčinu a bolest odstranili? Nebo vám vyšetření dopadlo dobře, nic se nenašlo a přesto cítíte bolest v těle?
Má bolest vaše dítě nebo někdo z vašich blízkých?

Bolest je často způsob našeho těla, jakým nám dává informaci o tom, kolik názorů a tzv. pevných úhlů pohledů zastáváme, na kterých si trváme, ale které nám dobře neslouží a našemu tělu neprospívají. Tělo nám to dává najevo bolestí nebo tak, že se v těle vytvoří stagnace, přestává proudit energie tak, jak by měla, a to se projeví fyzickou bolestí na těle.
 
Korekce zraku
 
Jaké by to bylo, kdybyste nemuseli již nosit všude v kabelce brýle, ať už na blízko nebo na dálku? A měli k dispozi nástroj, jak pro sebe,pro své bízké nebo i svým klietům...
Tento tělesný proces korekce zraku, umožní změny nejen na fyzickém těle, ale velmi dynamicky působí i na naše úhly pohledů, kterými si tvoříme svůj život, svou realitu... Umožňuje nám vidět a vnímat realitu takovou, jaká skutečně je, bez omezení naší mysli, bez růžových brýlí, které si pro sebe nasazujeme, umožní nám přestat si v mnohých situacích lhát si do kapsy... Co kdybychom tímto procesem otevřeli další možnosti, které z nějakého důvodu nevidíme, nechceme vidět, možná nevíme, že bychom vidět mohli? 

Tento proces je velmi vhodný i pro ty, kteří trpí šedým zákalem, různými disfunkčními očními vadami...ale třeba skvěle pomáhá i při akutních nebo chronických zánětech dutin, na chronickou rýmu, zánětech středního ucha...

 
Trojnásobné sekvenční systémy
 

Dva velmi účinné procesy Access Consciousness, které odstraňují a uvolnují účinky šoku a traumatu z hlavy, z naší mysli a našeho podvědomí, ale i z fyzického těla, A tím vás osvobozují od omezení, ve kterém vás některé traumatické události mohou držet i  spoustu let, nebo i po celý dosavadní život....

Je to proces, který lze aplikovat mnoha způsoby a pro mnoho situací: fyzické trauma, ať už po násilí, nebo třeba způsobené úrazem, ale i pooperační trauma, dále pak psychické trauma, způsobené různými těžkými událostmi v našem životě...

Dále pak díky tomuto tělesnému procesu se uvolňují z těla a  naší mysli následky užívání drog, kouření nebo alkoholu, které se v těle zachytily, a můžou způsobovat zdravotní nebo psycické roblémy...

 

Magnetická přitažlivost
 
 
Pryč s bolestí zad
 
Tento proces se používá při mnoha omezeních, která vytvářejí mnoho ztuhlosti a nedostatku pohybu v páteři. Funguje i tam, kde se zdá, že se problému nemůžete zbavit.

Co když jiné dimenze poskytují Vašemu tělu úhly pohledu a mají účinky na Vaše tělo tady i tam? Máte-li v jednom těle onemocnění v jiné realitě, bude se to v tomto těle opakovat, vytvářet to samé. Tyto osoby fungují z těchto opakování, která vytváří omezení, které nelze zrušit. Je to, jako byste měli dva lidi, kteří tancují proti směru hodinových ručiček na obou koncích Vašeho těla, což by uzamklo tento protichůdný tanec. Pokud byste se pokoušeli vyřešit jen jeden konec, nikdy by to nezmizelo, protože ten druhý konec by to nedovolil.
Lidé, kteří mají bolesti krční páteře nebo bolesti v zádech (zvláště když se střídají bolesti krční páteře a dolní části zad) jsou hlavními kandidáty pro tento proces.
 
 
Lymfatické žlázy
 
Jaké by to bylo, rozproudit svůj lymfatický systém, obnovit a mít možnost kdykoliv obnovovat tok vaší lymfy? Trápí vás otoky nohou? Míváte záněty dutin anebo problémy s ušima, sluchem. Pak je tento proces přímo pro vás.

Tento proces pracuje s lymfatickým systémem a systémem žláz. Dokáže nádherně rozproudit lymfatické toky celého vašeho těla.
 
A mnoho dalších úžasných a velmi účinných tělesných procesů...pro další info mi beze všeho zavolejte nebo napište...
 
 
 
 
 
 
 

Access  Consciousness

Praktikant a Facilitátor kurzů

Bars

Facelift

Tělesné procesy

Kontakt

Petra Culková Poradna osobního rozvoje
Havlíčkův Brod
ul.Dolní 227
1.patro
mobil + 420 606 728 692 p.culkova@gmail.com